Horská chata Čergov

Je jedinou horskou chatou v Čergovskom pohorí, ktoré leží na severovýchode Slovenska. Chata je situovaná v rovmomennom sedle v juhovýchodnej časti čergovského pohoria, ktoré s rozlohou 42 495 ha patrí do stredne veľkých slovenských pohorí. Jeho najvyšší vrch Minčol (1 157 m) radí toto pohorie svojou výškou na tiež stredné 26. miesto z vyše 50 slovenských pohorí.

                                             

     Chata od 01.06.2023 má nového prevádzkovateľa,                                             mobil aj mail ostávajú         pôvodné

    

    

    

  

    

                                                                   

Chata ČERGOV

Chata v lone prírody

Horská chata Čergov (920 m) je jedinou horskou chatou v Čergovskom pohorí, ktoré leží na severovýchode Slovenska. Chata je situovaná v rovmomennom sedle v juhovýchodnej časti čergovského pohoria, ktoré s rozlohou 42 495 ha patrí do stredne veľkých slovenských pohorí. Jeho najvyšší vrch Minčol (1 157 m) radí toto pohorie svojou výškou na tiež stredné 26. miesto z vyše 50 slovenských pohorí. Okolie chaty Čergov i celé pohorie možno zaradiť medzi karpatské horské perly. Pretože vynikajú niečím, čo postupom času nadobúda čoraz väčšiu hodnotu. A tým je relatívna divokosť, malá návštevnosť a široká rozmanitosť fauny a flóry. Dokumentuje aj symbol chaty s vlkom, ktorý je tu ozaj doma.

Napísali o nás - 12.2.2009 | Karol Mizla | www.treking.cz

Najlepšie online kasína na Slovensku v roku 2023

Online kasína ponúkajú veľké množstvo rôznych platobných metód. Finančné prostriedky si môžete na svoj herný účet vložiť klasickými metódami, ako sú platby, debetné karty a bankové prevody. Môžete tiež použiť novú metódu, ktorou je kryptomena. Mnohí hráči uprednostňujú aj ďalšiu metódu, a to elektronickú peňaženku. Najbežnejšou a najpoužívanejšou elektronickou peňaženkou je PayPal.

V tomto článku sa pozrieme na najlepšie kasína, ktoré podporujú platby týmto spôsobom. Predstavujeme najlepšie kasína PayPal, ktoré sme pre vás vybrali. Vysvetlíme vám výhody tohto spôsobu platby a ukážeme vám, ako používať službu PayPal.

Online kasína musia prejsť naším vlastným systémom hodnotenia a prísnymi kritériami, aby sme ich mohli považovať za bezpečné. Naše recenzie kasín sú založené na rozsiahlom výskume, ako aj na úprimných názoroch a recenziách objektívnych hráčov online kasín.

Každá stránka akceptuje rôzne spôsoby platby pre vklady aj výbery. Na dobitie účtu a vyplatenie výhier môžete použiť kreditné karty, Skrill, Neteller, kyberpeňaženky a dokonca aj bankové prevody.

Ak vyberáte veľké výhry z britských online kasín, budete požiadaní o predloženie dokladov preukazujúcich vašu totožnosť a miesto bydliska Môžete si tiež prečítať naše recenzie a dozvedieť sa viac o bankových funkciách jednotlivých stránok.

Uvod